Strategia Skarem

Skarem to firma dynamicznie rozwijająca się, otwarta i przede wszystkim nastawiona na zadowolenie i bezpieczeństwo Klienta. Aby osiągnąć najwyższy poziom satysfakcji Usługobiorcy musimy dostarczać produkty o najwyższej jakości. Oznacza to konieczność ciągłego doskonalenia oraz stosowania najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu utrzymujemy silną pozycję na rynku krajowym, mając w perspektywie strategii długofalowej - ekspansję na rynek światowy.

Naszą główną domeną jest ochrona fizyczna osób i mienia, usługi porządkowo – czystościowe, monitoring oraz usługi w zakresie sprzedaży środków chemicznych i higienicznych oraz odzieży BHP.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem zbudowaliśmy silną więź z Kontrahentami. Naszym celem jest zawsze dobro Klienta oraz budowanie z nim pozytywnych relacji. Dzięki stabilnej pozycji zapewniamy dostarczanie wszelkich produktów na najwyższym poziomie. Nieustannie dążymy do podnoszenia jakości usług z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Każdy nasz krok to dobrze przemyślana decyzja. Wspólnie z klientami zawsze opracowujemy najkorzystniejsze oraz najbardziej ekonomiczne rozwiązania. Istotnym elementem w budowaniu długofalowej strategii jest dla nas zwiększenie zasięgu działalności. Pomimo posiadania wielu oddziałów na terenie Polski są jeszcze miejsca, w których chcielibyśmy świadczyć usługi. Naszym największym projektem jaki zamierzamy zrealizować jest zwiększenie nie tylko ogólnopolskiego zasięgu, ale również ogólnoświatowego, zachowując przy tym stabilną pozycję na rynku oraz nieprzerwaną obsługę Klientów, jednocześnie utrzymując z nimi takie relacje jak do tej pory.


Pracujemy w oparciu o system ENOVA