Oferty pracy

Przedstawiciel handlowy – Opiekun działu handlowego

miejsce pracy: Stalowa Wola

Zakres obowiązków:

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Aktywne pozyskiwanie klientów

  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych

  • Uzupełnianie  baz danych

  • Nadzór nad bieżącymi usługami

  • Raportowanie wyników do bezpośredniego przełożonego

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie

  • Znajomość technik sprzedaży

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego

  • Duże zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów

  • Wysoka kultura osobista

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych oraz komputera w zakresie MS Office

  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do podjęcia pracy mobilnej

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Stała podstawa oraz premia zależna od wyników

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej list motywacyjny oraz aktualne CV wraz z  klauzulą:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji i selekcji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych”

na adres email : praca865@gmail.com

Kwalifikowany pracownik ochrony fizycznej

Wymagania:

  • Niekaralność,

  • Zaangażowanie i uczciwość,

  • Wpis: Kwalifikowany Pracownik Ochrony,

  • Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni,

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się, renomowanej firmie,

  • Możliwość poszerzania kwalifikacji,

  • Szansę na rozwój zawodowy,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: ochrona@skarem.pl

W tytule wiadomości prosimy podawać : Pracownik ochrony fizycznej

Kontroler jakości usług ds. ochrony

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • zarządzanie zespołem pracowników,

  • nadzór na obsługiwanymi obiektami,

  • dbanie o wysoką jakość świadczonych usług,

  • reprezentowanie firmy w kontaktach z kontrahentami,

Wymagania :

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników,

  • wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony,

  • zdolności komunikacyjne i negocjacyjne,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawnośći,

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • samochód służbowy, telefon,

Kontakt osobisty – adres : Ul. Jana sawy 8/01 Lublin.

Kontakt telefoniczny : 814 415 931

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych.

Pracujemy w oparciu o system ENOVA