HANDEL

SKAREM Sp. z o.o. od 1994 roku prowadzi działania z zakresu zaopatrywania zakładów oraz odbiorców indywidualnych w najwyższej jakości środki czystości, ochrony pracy, a także sprzęt BHP.

Prowadzimy działania wybiegające naprzeciw naszym klientom gwarantując dla Państwa kompleksowe oraz perfekcyjne rozwiązania.

Nowi kontrahenci nawiązują z nami współpracę widząc nasze perfekcyjne zaangażowanie i zaufanie jakim obdarzamy naszych klientów.

Monitorując rynek pogłębiamy wiedzę i dostosowujemy nowe rozwiązania, aby nasi klienci byli wciąż zaskakiwani przez nasz profesjonalizm.

Zachęcamy do odwiedzania naszej Hurtowni BHP znajdującej się na ul. Wąskiej 2 w Stalowej Woli. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz pełny asortyment w ciągłej sprzedaży.

DOSTAWA ARTYKUŁÓW BHP

Artykuły BHP w naszej ofercie:
Odzież ochronna i robocza,
Obuwie ochronne i robocze,
Rękawice ochronne,
Akcesoria BHP i PPOŻ,
Ochrona dróg oddechowych,
Ochrona głowy,
Ochrona oczu,
Ochrona słuchu,
Akcesoria ochrony ciała.
Odzież ochronna oraz akcesoria są specjalnie dobierane dla Państwa. Istnieje również możliwość dostosowania ich pod wymiar, co daje Państwu wielkie spektrum wyboru, nie tylko stroju, ale również dostosowania go do siebie. Stawiamy, że liczy się nie tylko strój, ale także wygoda i bezpieczeństwo.
Od początku firmy stawiamy na profesjonalizm, dlatego dla naszych klientów prowadzimy kompleksową usługę dostawy artykułów BHP na terenie całego kraju. Za pośrednictwem własnego transportu bądź kurierów. Poprzez zamówienie składane w sklepie internetowym oraz za pośrednictwem kontaktu telefonicznego.

DOSTAWA ŚRODKÓW CZYSTOŚCI

Artykuły Środki czystości w naszej ofercie:
Profesjonalne środki czystości,
Dozowniki,
Rękawice ochronne,
Akcesoria do sprzątania,
Elektryczne suszarki do rąk,
Zamówienia specjalne,
Czyściwo.

Współpracujemy z najlepszymi producentami środków czystości. Naszym największym celem jest dostarczenie profesjonalnej usługi i zadowolenie klienta. W zależności od potrzeb zamawiającego oferujemy usługi oraz sprzedaż hurtową i detaliczną.